RC Love Ball (me vibrim)

5,600 LEK

Kënaq dhe stërvit dyshemenë e legenit dhe muskujt vaginalë!
Vibro-topi i ripenisikueshëm RC Love Ball nga You2Toys ka 10 mënyra të ndryshme vibrimi që ofrojnë shumëllojshmëri emocionuese gjatë stimulimit dhe stërvitjes vaginale. Të gjitha mënyrat mund të rregullohen lehtësisht me butonin në fund të rripit fleksibël të marrjes ose me telekomandën.

Availability: Në gjendje SKU: 05531740000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Vibro-top me 10 mënyra vibrimi
  • Telekomandë
  • Gjithashtu kontrollohet në fund të rripit të marrjes
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Silikoni miqësor ndaj lëkurës
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB
  • Ambalazhim pa plastikë

Kënaq dhe stërvit dyshemenë e legenit dhe muskujt vaginalë!
Vibro-topi i ripenisikueshëm RC Love Ball nga You2Toys ka 10 mënyra të ndryshme vibrimi që ofrojnë shumëllojshmëri emocionuese gjatë stimulimit dhe stërvitjes vaginale. Të gjitha mënyrat mund të rregullohen lehtësisht me butonin në fund të rripit fleksibël të marrjes ose me telekomandën. Telekomanda ka një rreze veprimi prej 5 metrash që do të thotë se mund ta përdorë edhe partneri! Vibro-topi mund të shijohet edhe nën ujë sepse është i papërshkueshëm nga uji.

Ky vibro-top është i përsosur për fillestarët që po provojnë stërvitje vaginale sepse peshon vetëm 38 g. Është e lehtë për t’u futur dhe e mbuluar me silikon të butë dhe miqësor ndaj lëkurës, i cili ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe stërvitjes.

Përfshin një kabllo USB, një bateri (LR23A) për telekomandën dhe një çantë magazinimi.

Gjatësia e plotë 14,3 cm (rrip rikthimi 10,5 cm);
Ø i topit 3.8 cm. Pesha 38 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.

Dorëzuar në një çantë elegante – ambalazhim pa plastikë!

RC Love Ball (me vibrim)

5,600 LEK

In stock