Rc Duo Love Ball (me vibrim)

6,000 LEK

Kënaq dhe stërvit dyshemenë e legenit dhe muskujt vaginalë!
Vibro-topat e ripenisikueshëm RC Duo Vibrating Love Balls nga You2Toys kanë 10 mënyra të ndryshme vibrimi që ofrojnë shumëllojshmëri emocionuese gjatë stimulimit dhe stërvitjes vaginale.

Availability: Në gjëndje SKU: 05531820000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Duo vibro-top me 10 mënyra vibrimi
  • Telekomandë
  • Gjithashtu kontrollohet në fund të rripit të marrjes
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Silikoni miqësor ndaj lëkurës
  • E ripenisikueshme – përfshirë. kabllo USB
  • Ambalazhim pa plastikë

Kënaq dhe stërvit dyshemenë e legenit dhe muskujt vaginalë!
Vibro-topat e ripenisikueshëm RC Duo Vibrating Love Balls nga You2Toys kanë 10 mënyra të ndryshme vibrimi që ofrojnë shumëllojshmëri emocionuese gjatë stimulimit dhe stërvitjes vaginale. Të gjitha mënyrat mund të rregullohen lehtësisht me butonin në fund të rripit fleksibël të marrjes ose me telekomandën. Telekomanda ka një rreze veprimi prej 5 metrash që do të thotë se mund ta përdorë edhe partneri! Vibro-topat mund të shijohen edhe nën ujë sepse janë të papërshkueshëm nga uji.

Këto topa vibro janë perfekte për fillestarët që po provojnë stërvitje vaginale sepse ato peshojnë vetëm 48 g. Ato janë të lehta për t’u futur dhe të mbuluara me silikon të butë dhe miqësor ndaj lëkurës, i cili ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe stërvitjes.

E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB, një bateri (LR23A) për telekomandën dhe një çantë magazinimi.

Gjatësia e plotë 18,2 cm (rrip rikthimi 10,5 cm); Ø e topave 1,8 cm – 3,7 cm. Pesha 48 g. Silikoni, PU, ​​ABS.

Dorëzuar në një çantë elegante – ambalazhim pa plastikë!

Rc Duo Love Ball (me vibrim)

6,000 LEK

In stock