-30%

RC Bullet Sweet Smile

3,570 LEK

Dridhje të qeta dhe të fuqishme për seks të ndryshëm!
Plumb vibro-plumb RC nga Sweet Smile me një rrip tërheqës për tërheqje. Dridhjet e qeta, por të fuqishme (7 mënyra) mund të kontrollohen lehtësisht me butonat në lodër ose me telekomandën me valë – gjithashtu nga një partner, sepse ka një rreze deri në 10 metra.

Availability: Në gjendje SKU: 05534760000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dridhje të qeta dhe të fuqishme për seks të ndryshëm!
Plumb vibro-plumb RC nga Sweet Smile me një rrip tërheqës për tërheqje. Dridhjet e qeta, por të fuqishme (7 mënyra) mund të kontrollohen lehtësisht me butonat në lodër ose me telekomandën me valë – gjithashtu nga një partner, sepse ka një rreze deri në 10 metra.

Pesha e hollë e lehtë është e lehtë për t’u integruar në lojëra solo, paralojë ose seks. Siguron stimulim të saktë të pikave të jashtme të nxehta, por gjithashtu mund të stimulojë vaginën ose anusin. Vibro-bullet gjithashtu e pëlqen atë të lagësht dhe të egër sepse është i papërshkueshëm nga uji.

Përfshin një bateri (CR2032) për telekomandën.
Ju lutemi porosisni veçmas një bateri për vibro-plumbin: 1 x AAA.

Gjatësia e plotë 11 cm, rripi i marrjes 9 cm i gjatë, gjatësia e futjes 7,5 cm, Ø 2 cm. Pesha 29 g. ABS, PU, silikoni.

  • Vibro-plumb me një rrip tërheqës për tërheqje
  • 7 mënyra dridhjeje
  • Telekomandë
  • Vibro-plumb i papërshkueshëm nga uji
  • Përfshin një bateri për telekomandën

RC Bullet Sweet Smile

3,570 LEK

In stock