Vibrator Queeny Love Giant Lover Purple

6,320 LEK

Nje aksesore qe duhet patur patjeter neqoftese e pelqeni me te madhe dhe me te mire. Vibrator ne forme reale penisi me koke te fryre dhe damare te fryme. Material xhelatin i rreshkitshem i cili lejon penetrim te lehte. Ngjyre-mishi.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05606420000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nje aksesore qe duhet patur patjeter neqoftese e pelqeni me te madhe dhe me te mire. Vibrator ne forme reale penisi me koke te fryre dhe damare te fryme. Material xhelatin i rreshkitshem i cili lejon penetrim te lehte. Ngjyre-mishi.
Permasa: 38 cm, Ø 6-7 cm.
Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AA.

Vibrator Queeny Love Giant Lover Purple

6,320 LEK

Out of stock