Qirinj Masazhi Bad Kitty Pink

790 LEK

Ky qiri është ideal për lojëra SM (sadomazokiste). Dylli i tij nuk nxehet gjatë djegies aq shumë sa dylli i një qiriu normal, dhe për këtë arsye ai pikon në lëkurën e partnerit tuaj me vetëm 54 °C në vend të 60 °C që është qiriu i zakonshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 07715620000 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky qiri është ideal për lojëra SM (sadomazokiste). Dylli i tij nuk nxehet gjatë djegies aq shumë sa dylli i një qiriu normal, dhe për këtë arsye ai pikon në lëkurën e partnerit tuaj me vetëm 54 °C në vend të 60 °C që është qiriu i zakonshëm.

Ngjyra: Pink
Gjatësia: rreth 17 cm
Ø 3.5 cm.

Qirinj Masazhi Bad Kitty Pink

Qirinj Masazhi Bad Kitty Pink

790 LEK

Out of stock