-30%

Qafore Master Series

2,100 LEK

Me këtë zinxhir luksoz, do ta dini me siguri se e nenshtruara juaj do t’ju ndjekë gjithmonë! Zinxhiri metalik me ngjyrë ari është i lehtë për t’u lidhur dhe zgidhur. Metali është pa nikel. Doreza është prej lëkure vegane.

Availability: Në gjendje SKU: AG725 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me këtë zinxhir luksoz, do ta dini me siguri se e nenshtruara juaj do t’ju ndjekë gjithmonë! Zinxhiri metalik me ngjyrë ari është i lehtë për t’u lidhur dhe zgidhur. Metali është pa nikel. Doreza është prej lëkure vegane.

Kombinoje atë me jakën e duhur për një pamje të plotë dhe seksi.

Është e gjatë 99 centimetra. Vetë zinxhiri është 74 cm.

Qafore Master Series

2,100 LEK

In stock