Qafore & kapese thithash Master Series

 45.90

Jepini mbrëmjes tuaj një nxitje të çuditshme me këtë jakë emocionuese me kapëse thithash. Kapëset e thithkave janë të forta, të lehta për t’u përdorur dhe ofrojnë një ndjesi të pashoqe. Rregulloni lehtësisht kapëset me vidhën anash, në mënyrë që të vendosni se sa larg dëshironi të shkoni.

Availability: Në gjëndje SKU: AG936 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jepini mbrëmjes tuaj një nxitje të çuditshme me këtë jakë emocionuese me kapëse thithash. Kapëset e thithkave janë të forta, të lehta për t’u përdorur dhe ofrojnë një ndjesi të pashoqe. Rregulloni lehtësisht kapëset me vidhën anash, në mënyrë që të vendosni se sa larg dëshironi të shkoni. Falë majave të gomës, ju mbroni lëkurën e ndjeshme dhe ato qëndrojnë në mënyrë perfekte. Jaka është prej neoprene të rehatshme dhe zinxhiri është pa nikel prandaj është i përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.

Matjet
– Jaka është e rregullueshme ndërmjet 32-40 cm
– Gjatësia e zinxhirit: 22 cm
– Hapja e kapëses: max 1.25 cm

Pastrojeni pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Qafore & kapese thithash Master Series

 45.90

In stock