Qafore Glow in the Dark Radiant Orange

3,300 LEK

Ky komplet me jakë dhe brez që shkëlqen në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys ka detaje metalike pa nikel dhe është i veshur me një material neopreni të butë por të qëndrueshëm për rehati në veshje.

Availability: Në gjendje SKU: 22028 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky komplet me jakë dhe brez që shkëlqen në errësirë ​​nga etiketa Radiant e Dream Toys ka detaje metalike pa nikel dhe është i veshur me një material neopreni të butë por të qëndrueshëm për rehati në veshje. Është e lehtë për të rregulluar madhësinë me mbylljen e shtrëngimit. Brezi metalik me unazën e kyçur të kyçit të dorës mund të lidhet ose shkëputet lehtësisht me kapësen musketon. Jaka me zinxhir është një domosdoshmëri për çdo dashnor të skllavërisë dhe e njohur në mesin e atyre që duan pak lojëra me role në seancat e tyre BDSM. Efekti shkëlqyes në errësirë ​​e bën atë jashtëzakonisht interesant!

Jakë & zinxhir
Shkëlqejnë në errësirë
E veshur me neopren të butë të mbushur
Pajisje pa nikel
Plotësisht i rregullueshëm me shtrëngimin e thjeshtë, në stilin e rripit
Jakë është e lidhur me një zinxhir të lëvizshëm

Qafore Glow in the Dark Radiant Orange

3,300 LEK

In stock