-25%

Qafore e kapese thithash Play Nice

3,375 LEK

Për lojëra emocionuese që janë jashtë të zakonshmes! Kapëse elegante Sweet Play Nice Saten Collar & Thith nga Fifty Shades of Grey kanë gjilpëra thithkash në zinxhirë.

Availability: Në gjëndje SKU: 50014710000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Jakë elegante me kapëse thithash në zinxhirë
Jakë 1.10 m e gjatë që mund të lidhet për të përshtatur
Saten e bukur e zbukuruar me dantella qerpikësh
Kapëse të lëvizshme në zinxhirë me grepa të këputur
Presioni i rregullueshëm i kapëses
Përfshin një çantë magazinimi

Për lojëra emocionuese që janë jashtë të zakonshmes!
Kapëse elegante Sweet Play Nice Saten Collar & Thith nga Fifty Shades of Grey kanë gjilpëra thithkash në zinxhirë. Jaka saten me ngjyrë argjendi është e zbukuruar me dantellë delikate të qerpikëve të zi dhe është e gjatë 1.10 m. Jaka gjithashtu mund të lidhet për të përshtatur. Zinxhirët me kapëset e thithkave mund të hiqen nga jaka sepse kanë grepa të këputur. Presioni i kapëseve mund të rregullohet me unazat e lëvizshme.

Përfshin një çantë magazinimi.

Jakë 3 cm e gjerë, 110 cm e gjatë.
Çdo zinxhir është 53 cm i gjatë; secila kapëse është 6 cm e gjatë.
Pesha e plotë 47 g.
Poliestër, metal, silikon.

Qafore e kapese thithash Play Nice

3,375 LEK

In stock