-30%

Qafore dhe gojez Zenn

4,872 LEK

Për kontrollin përfundimtar të skllavit tuaj, kjo jakë e rregullueshme me mëngë të gjera e ngre kokën në një pozicion krejtësisht të nënshtruar. Gryka shtesë dhe plumbi metalik do të thotë që qeni juaj i bindur fjalë për fjalë do të detyrohet të bëjë gjithçka që ju dëshironi!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 130277 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për kontrollin përfundimtar të skllavit tuaj, kjo jakë e rregullueshme me mëngë të gjera e ngre kokën në një pozicion krejtësisht të nënshtruar. Gryka shtesë dhe plumbi metalik do të thotë që qeni juaj i bindur fjalë për fjalë do të detyrohet të bëjë gjithçka që ju dëshironi!

Qafore dhe gojez Zenn

4,872 LEK

Out of stock