-30%

Qafore bindage

2,100 LEK

Bie në sy dhe është seksi me këtë jakë të bukur. Kjo jakë është e rregullueshme dhe ka një unazë metalike O me ngjyrë ari. Është bërë prej metali pa nikel dhe ka një rrip lëkure vegan. Është e lehtë të rregulloni rripin me shtrëngimin në anën e pasme.

Availability: Në gjendje SKU: AG724 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bie në sy dhe është seksi me këtë jakë të bukur. Kjo jakë është e rregullueshme dhe ka një unazë metalike O me ngjyrë ari. Është bërë prej metali pa nikel dhe ka një rrip lëkure vegan. Është e lehtë të rregulloni rripin me shtrëngimin në anën e pasme.

Rripi mund të rregullohet midis 34 dhe 41 centimetra. Gjatësia totale: 48 cm. Diametri i unazës është 2.5 cm.

Materiali poliuretani, metal
Pesha 85 gram
Pa nikel po
Ngjyrë E zezë
Të përshtatshme për Unisex
Vlerësimi total 5
Vegane po

Qafore bindage

2,100 LEK

In stock