Qafor Vegab Fetish

4,400 LEK

  • Jakë plus zinxhir
  • Tapa me stil, natyral
  • Vegan dhe i qëndrueshëm
  • Perimetri i rregullueshëm i jakës
  • Jakë e butë, e mbushur
Availability: Vjen së shpejti SKU: 24933305001 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

  • Jakë plus zinxhir
  • Tapa me stil, natyral
  • Vegan dhe i qëndrueshëm
  • Perimetri i rregullueshëm i jakës
  • Jakë e butë, e mbushur

Vendosni dikë një zinxhir elegant dhe vegan!
Një jakë dhe zinxhir nga Vegan Fetish në një set. Jaka dhe laku i kyçit të dorës në brez janë bërë prej tape të qëndrueshme, natyrale me atë pamje tipike të bukur. Brezi metalik dhe detajet metalike janë në një ngjyrë të artë me shkëlqim. Brenda jakës ka material pelushi të mbushur që përputhet me ngjyrën e tapës. Pelushi është aty për ta bërë jakën të ndihet më rehat kur vishet. Ekziston edhe një lak me kurorë me një unazë në pjesën e përparme të jakës në mënyrë që zinxhiri i përfshirë të mund të ngjitet në të. Jaka ka një fiksues kopsash i cili mund të rregullojë perimetrin nga 35 në 44 cm. Brezi metalik me grep është i gjatë 85 cm.

Tapë, metal; pelush brenda jakës 100% poliestër.

Qafor Vegab Fetish

4,400 LEK

Out of stock