Prezervative Secura Box 50

50 LEK

Cdo prezervative eshte i perputhshem me penisin dhe i rehatshem, eshte i lubrifikuar dhe ka hapesire rezervuese ne maje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 04142550000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Neqoftese mbahen ne kushte te duhura, zgjasin deri ne 4 vjet pas dates se prodhimit.

Prezervative Secura Box 50

Prezervative Secura Box 50

50 LEK

In stock