Prezervative My.Size 53 mm 10

1,970 LEK

Prezervative i holle transparent. Gjeresia 53mm, gjatesia 180mm (masa standarte 52 x 180mm). 

Availability: Vjen së shpejti SKU: 04115310000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masa e penisin te rekomanduar: 11 – 11.4 cm, diametri 3.5 cm. Me shtrese lubrifikanti dhe hapesire rezervuese ne maje.

Prezervative My.Size 53 mm 10

Prezervative My.Size 53 mm 10

1,970 LEK

Out of stock