Prezervative My.Size 49 mm 10

1,970 LEK

Prezervative i holle transparent. Gjeresia 49mm, gjatesia 165mm (masa standarte 52 x 180mm).

Availability: Vjen së shpejti SKU: 04115230000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Masa e penisin te rekomanduar: 10 – 10.9 cm, diametri 3 cm. Me shtrese lubrifikanti dhe hapesire rezervuese ne maje.

Prezervative My.Size 49 mm 10

1,970 LEK

In stock