Prezervative London White

Prezervative London White

33 LEK

Klasikja nga London!
Prezervative transparente, te lubrifikuar dhe me cilesi te larte. I mbijetojne cdo aventure te eger sexuale.

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: 04102760000 Kategori: ,

Përshkrim

Klasikja nga London!
Prezervative transparente, te lubrifikuar dhe me cilesi te larte. I mbijetojne cdo aventure te eger sexuale.

You've just added this product to the cart: