Prezervative ANOS condom

1,400 LEK

Prezervativet Anos jane krijuar me synimin per te qene shume rezistente dhe te sigurt nga carjet dhe mund te rezistojne dhe akteve seksuale me ekstreme. Me lubrifikant dhe hapesire rezervuese ne maje. 12 cope.

Availability: Në gjëndje SKU: 04140500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativet Anos jane krijuar me synimin per te qene shume rezistente dhe te sigurt nga carjet dhe mund te rezistojne dhe akteve seksuale me ekstreme. Me lubrifikant dhe hapesire rezervuese ne maje. 12 cope.

Prezervative ANOS condom

Prezervative ANOS condom

1,400 LEK

In stock