Prezervativ Skyn Elite

4,300 LEK

Prezervativë jashtëzakonisht të hollë dhe shumë të butë të bërë nga poliizopreni për një ndjenjë seksuale shumë realiste. Vegan dhe pa lateks prej gome natyrale që do të thotë se ato janë gjithashtu të përshtatshme për njerëzit me alergji të njohura ose të supozuara ndaj lateksit.

Availability: Në gjendje SKU: 04108100000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë pa lateks të bërë nga poliizopreni
Jashtëzakonisht i hollë dhe shumë i butë
Për seks shumë realist
Vegane
Ndjenjë jashtëzakonisht realiste!

Prezervativë jashtëzakonisht të hollë dhe shumë të butë të bërë nga poliizopreni për një ndjenjë seksuale shumë realiste. Vegan dhe pa lateks prej gome natyrale që do të thotë se ato janë gjithashtu të përshtatshme për njerëzit me alergji të njohura ose të supozuara ndaj lateksit. Mbuluar me lubrifikant dhe me fund të gjirit.

Gjatësia: 180 mm, gjerësia nominale: 53 mm.

Prezervativ Skyn Elite

4,300 LEK

In stock