Prezervativ Sensinity Banana

249 LEK

Prezervative Sensinity me shije Banane. Permban 12 cope. Transparente dhe latex me diameter: 52mm dhe gjatesi: 185mm. Dermatologjikisht te testuara.

Availability: Vjen së shpejti SKU: SNS01 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Prezervative Sensinity me shije Banane. Permban 12 cope. Transparente dhe latex me diameter: 52mm dhe gjatesi: 185mm. Dermatologjikisht te testuara.