Prezervativ Secura Black Pearl 12

1,100 LEK

Prezervativ te zinj me kokra stimuluese. Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 04162310000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativ te zinj me kokra stimuluese. Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Prezervativ Secura Black Pearl 12

Prezervativ Secura Black Pearl 12

1,100 LEK

In stock