Prezervativ Secura Big Boy 60 mm 12cp

1,200 LEK

Prezervativ transparent me permasat e meposhte:
gjeresia e prezervativit 60mm, gjatesia 19.5cm.
Perimetri i rekomanduar i penisit: 12-12.9cm.
Diametri i rekomanduar i penisit: 4.5 cm.
Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Availability: Në gjëndje SKU: 04163200000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Prezervativ transparent me permasat e meposhte:
gjeresia e prezervativit 60mm, gjatesia 19.5cm.
Perimetri i rekomanduar i penisit: 12-12.9cm.
Diametri i rekomanduar i penisit: 4.5 cm.
Te veshur me lubrifikant me baze silikoni dhe te ngushte ne fund per qendrim te sigurt.

Prezervativ Secura Big Boy 60 mm

Prezervativ Secura Big Boy 60 mm 12cp

1,200 LEK

In stock