Prezervativ Pasante Delay

70 LEK

Prezantimi Pasante Prezervativi është prezervativ i veçantë për të shijuar seks më gjatë së bashku. Ato ndihmojnë për ta bërë penisin më pak të ndjeshëm dhe të vonojë orgazmën.
Lubrifikuesi në brendësi të Prezantimit të Pasantës Pasante përmban Lidocaine (vetëm 1%), një substancë me një efekt pak mpirë. Prezervativët vijnë me lubrifikues dhe rezervuar.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 00500782 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Prezantimi Pasante Prezervativi është prezervativ i veçantë për të shijuar seks më gjatë së bashku. Ato ndihmojnë për ta bërë penisin më pak të ndjeshëm dhe të vonojë orgazmën.
Lubrifikuesi në brendësi të Prezantimit të Pasantës Pasante përmban Lidocaine (vetëm 1%), një substancë me një efekt pak mpirë. Prezervativët vijnë me lubrifikues dhe rezervuar.