Prezervativ Manix SKYN Large

3,000 LEK

Ky prezervativ ultra i hollë dhe tepër i madh është bërë nga Sensopreen. Ky është një lloj i ri i lateksit elastik dhe sintetik, i cili ky prezervativ është veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit me alergji në latex. Prezervativi është shumë i gjatë (190 mm në vend të 180 mm) dhe tepër i gjerë (56 mm në vend të 52 mm). Ngjyra e lëkurës dhe prezervativët pa erë vijnë me lubrifikant dhe rezervuar.

Availability: Në gjëndje SKU: 04118090000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky prezervativ ultra i hollë dhe tepër i madh është bërë nga Sensopreen. Ky është një lloj i ri i lateksit elastik dhe sintetik, i cili ky prezervativ është veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit me alergji në latex. Prezervativi është shumë i gjatë (190 mm në vend të 180 mm) dhe tepër i gjerë (56 mm në vend të 52 mm). Ngjyra e lëkurës dhe prezervativët pa erë vijnë me lubrifikant dhe rezervuar.

Prezervativ Manix SKYN Large

3,000 LEK

In stock