Prezervativ Durex Transparent

3,400 LEK

I sigurt dhe një ndjenjë intensive!
Prezervativë transparentë të bërë nga materiali Real Feel për një ndjesi realiste të lëkurës në lëkurë. Pa lateks. I testuar dermatologjikisht.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 04147270000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë transparentë pa lateks
Material me ndjesi të vërtetë (polizoprene)
Formë e lehtë për rehati maksimale
Veshje lubrifikante me bazë silikoni

I sigurt dhe një ndjenjë intensive!
Prezervativë transparentë të bërë nga materiali Real Feel për një ndjesi realiste të lëkurës në lëkurë. Pa lateks. I testuar dermatologjikisht. Formë e lehtë për një përshtatje më të mirë. Ato janë gjithashtu më të lehta për tu rrokullisur. Me fund të gjirit dhe të mbuluar me lubrifikant. Gjatësia 200 mm, gjerësia nominale 56 mm.

Prezervativ Durex Transparent

3,400 LEK

Out of stock