Prezervativ Durex SLIM FIT 8cp

4,000 LEK

Prezervativët e hollë dhe transparent Durex Gefühlsecht Slim janë bërë nga latex gome natyrale. Gjatësia: 190 mm (gjatësia normale: 180 mm). Gjerësia nominale: 52.5 mm. Ato janë të mbuluara me lubrifikant me bazë silikoni.

Availability: Në gjendje SKU: 04147190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativë të hollë e transparent
Përshtatje e hollë
Për një ndjenjë intensive
Mbuluar me një lubrifikant me bazë silikoni
Formë e lehtë
Për një ndjenjë intensive!

Prezervativët e hollë dhe transparent Durex Gefühlsecht Slim janë bërë nga latex gome natyrale. Gjatësia: 190 mm (gjatësia normale: 180 mm). Gjerësia nominale: 52.5 mm. Ato janë të mbuluara me lubrifikant me bazë silikoni. Krahasuar me prezervativët cilindrikë konvencionale, forma inovative anatomike Easy-on e prezervativëve Durex ofron pak më shumë hapësirë ​​në të gjitha vendet e duhura, duke i bërë më të lehtë për t’u vendosur dhe për t’u rrokullisur – duke siguruar një përshtatje të rehatshme dhe një ndjesi intensive.

Prezervativ Durex SLIM FIT 8cp

4,000 LEK

In stock