Prezervativ Durex Performa

4,200 LEK

Ndihmon partnerin tuaj të rezistojë më shumë.
Prezervativët e tejdukshëm prej lateksi që mbulohen me lubrifikantë me bazë silikoni. Në majë të çdo prezervativi është një xhel me 5% benzokaine, i cili mund të vonojë pikën kulminante të eksitimit, sipas prodhuesit dhe siguron seks më të qëndrueshëm. Prezervativët kanë një formë të përsosur për një përshtatje të rehatshme dhe ndihet sikur ju nuk keni vendosur fare një prezervativ. Nuk ka aromë.

Availability: Në gjëndje SKU: 04136070000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndihmon partnerin tuaj të rezistojë më shumë.
Prezervativët e tejdukshëm prej lateksi që mbulohen me lubrifikantë me bazë silikoni. Në majë të çdo prezervativi është një xhel me 5% benzokaine, i cili mund të vonojë pikën kulminante të eksitimit, sipas prodhuesit dhe siguron seks më të qëndrueshëm. Prezervativët kanë një formë të përsosur për një përshtatje të rehatshme dhe ndihet sikur ju nuk keni vendosur fare një prezervativ. Nuk ka aromë.

Prezervativ Durex Performa

Prezervativ Durex Performa

4,200 LEK

In stock