Prezervativ Durex extra I lagesht 8cp

4,500 LEK

Krahasuar me prezervativët cilindrikë konvencionale, forma inovative anatomike Easy-on e prezervativëve Durex ofron pak më shumë hapësirë ​​në të gjitha vendet e duhura, duke i bërë më të lehtë për t’u vendosur dhe për t’u rrokullisur.

Availability: Në gjendje SKU: 04146540000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativi më i hollë i Durex
Jashtëzakonisht i butë për ndjesi të forta
Me një sasi bujare të veshjes lubrifikante me bazë silikoni
Madhësia e lehtë
Prezervativi më i hollë i Durex!

Prezervativë natyralë transparentë latex Durex Hautnah Extra Feucht me mure jashtëzakonisht të hollë dhe shumë lubrifikant me bazë silikoni – për ndjesitë më të buta. Krahasuar me prezervativët cilindrikë konvencionale, forma inovative anatomike Easy-on e prezervativëve Durex ofron pak më shumë hapësirë ​​në të gjitha vendet e duhura, duke i bërë më të lehtë për t’u vendosur dhe për t’u rrokullisur – duke siguruar një përshtatje të rehatshme dhe një ndjesi intensive.

8 copë.

Prezervativ Durex extra I lagesht 8cp

4,500 LEK

In stock