Pranga & Plug anal Nixie Pink Metal

7,300 LEK

Lojë anale dhe skllavëri të gjitha në një! Pranga metalike të mbuluara me lesh artificiale të buta, të lidhura me zinxhirë në një prizë të ndashme pink të xhevahirit.

Availability: Në gjëndje SKU: 880190 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lojë anale dhe skllavëri të gjitha në një! Pranga metalike të mbuluara me lesh artificiale të buta, të lidhura me zinxhirë në një prizë të ndashme pink të xhevahirit. Finim metalik i lëmuar i lëmuar në aliazh alumini të lehtë. Pranga metalike të reja që mbyllen me kapëse për lirimin e klikimeve. Priza e prapanicës 2,75 inç x 1 inç / 6,9 cm x 2,5 cm dhe prangat janë në një zinxhir të ndashëm 9 inç / 22,8 cm.

Pranga dore me prizë prapanicë
E bërë nga aliazh alumini, ABS, poliester dhe gëzof sintetik
Gjatësia e prizës 6.9cm
Gjerësia e spinës 2,5 cm
Zinxhiri 22.8cm

Informacion shtesë

Ngjyra

Blu, Pink

Pranga & Plug anal Nixie Pink Metal

7,300 LEK

In stock