Pranga pellushi leopard

3,000 LEK

Bëni çdo aventurë erotike më intensive dhe seksi me këto pranga prej pelushi. Zinxhir partnerin tuaj në shtrat ose lidhni duart e tij ose të saj dhe shijoni ndjenjën e kontrollit. Manshetat janë të buta rreth kyçeve dhe prandaj janë të rehatshme për tu veshur. Gjithashtu, pelushi shumëngjyrësh dhe elegant u jep atyre një pamje lozonjare dhe magjepsëse.

Availability: Në gjëndje SKU: ET258LEO Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Bëni çdo aventurë erotike më intensive dhe seksi me këto pranga prej pelushi. Zinxhir partnerin tuaj në shtrat ose lidhni duart e tij ose të saj dhe shijoni ndjenjën e kontrollit. Manshetat janë të buta rreth kyçeve dhe prandaj janë të rehatshme për tu veshur. Gjithashtu, pelushi shumëngjyrësh dhe elegant u jep atyre një pamje lozonjare dhe magjepsëse.