Pranga Neon

1,100 LEK

Pranga ngjyre jeshile neon. Mekanizmi kyces ka nje buton per ti hapur ne rast se humbisni celesat, me permasa per tju pershtatur pothuajse cdo mase. Perfkte per fillestare po gjithashty dhe te sigurta. Materiali: metal.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55008935 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pranga ngjyre jeshile neon. Mekanizmi kyces ka nje buton per ti hapur ne rast se humbisni celesat, me permasa per tju pershtatur pothuajse cdo mase. Perfkte per fillestare po gjithashty dhe te sigurta. Materiali: metal.

Pranga Neon

Pranga Neon

1,100 LEK

In stock