Pranga kemebsh zeze

1,090 LEK

Manshetat e kyçit të këmbës dhe rripi i lidhjes në pamje lëkure. Manshetat vijnë me një mbyllje të shtrëngimit. Gjatësia e rripit mund të rregullohet.
Availability: Vjen së shpejti SKU: 21337 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Manshetat e kyçit të këmbës dhe rripi i lidhjes në pamje lëkure. Manshetat vijnë me një mbyllje të shtrëngimit. Gjatësia e rripit mund të rregullohet.