-30%

Pranga kembesh

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,150 LEK.

Shirit përhapës Me pranga, Grepa snap, Argëtim me këmbë të hapura! Kjo shirit përhapës hap këmbët larg për lojëra emocionuese të kontrollit dhe momente magjepsëse kënaqësie. Manshetat në kyçin e këmbës janë shumë të rehatshme, sepse ato janë të mbushura, gjë që i bën ato perfekte për seanca të gjata argëtimi. Ato gjithashtu mund të rregullohen dhe fiksohen me fiksime të grepit dhe lakut. Gjatësia e plotë 37 cm, gjerësia 1.8 cm. Metal, gome kloroprene.

Availability: Në gjendje SKU: 05442640000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shirit përhapës Me pranga, Grepa snap, Argëtim me këmbë të hapura! Kjo shirit përhapës hap këmbët larg për lojëra emocionuese të kontrollit dhe momente magjepsëse kënaqësie. Manshetat në kyçin e këmbës janë shumë të rehatshme, sepse ato janë të mbushura, gjë që i bën ato perfekte për seanca të gjata argëtimi. Ato gjithashtu mund të rregullohen dhe fiksohen me fiksime të grepit dhe lakut. Gjatësia e plotë 37 cm, gjerësia 1.8 cm. Metal, gome kloroprene.

Pranga kembesh

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,150 LEK.

In stock