-30%

Pranga kembesh kuqe

Çmimi origjinal qe: 3,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,450 LEK.

Mansheta me stil në kyçin e këmbës. Këto pranga të qëndrueshme në kyçin e këmbës kanë të gjithë pajisjen e zezë pa nikel dhe janë të veshura me një material të butë, por të qëndrueshëm neoprene për lojë seksi dhe të rehatshme. Plotësisht i rregullueshëm përmes shtrëngimit të thjeshtë të stilit të rripit. Mbajtur së bashku nga një zinxhir në të cilin mund të lidhni lehtë grepa ose pesha me litar.

Availability: Në gjendje SKU: 21535 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mansheta me stil në kyçin e këmbës. Këto pranga të qëndrueshme në kyçin e këmbës kanë të gjithë pajisjen e zezë pa nikel dhe janë të veshura me një material të butë, por të qëndrueshëm neoprene për lojë seksi dhe të rehatshme. Plotësisht i rregullueshëm përmes shtrëngimit të thjeshtë të stilit të rripit. Mbajtur së bashku nga një zinxhir në të cilin mund të lidhni lehtë grepa ose pesha me litar.

Pranga kembesh kuqe

Çmimi origjinal qe: 3,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,450 LEK.

In stock