-30%

Pranga kembesh Fetish Passion

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

Me Back to Basics pasioni fetish është i garantuar! Gjithashtu për njerëzit që hyjnë në këtë univers emocionues për herë të parë. Artikujt janë të lehtë për t’u përdorur dhe veshur, janë bërë nga materiale të sigurta dhe të lehta për t’u pastruar. Pasioni Fetish BTB është zgjidhja më e mirë për të hedhur hapat e parë drejt kënaqësisë fetish! Dizajni i paketimit synon një publik të gjerë. Mirësevini në botën intriguese të lojës shqisore me këtë grup të zi të prangave të kyçit të këmbës nga BTB Fetish Passion. Anklecat përfaqësojnë fuqinë dhe kontrollin total, loja midis dom dhe sub, e cila ka të bëjë me përkushtimin dhe përkushtimin total, me dashurinë dhe pasionin. Një palë pranga kyçin e këmbës është një domosdoshmëri për të gjithë dashamirët e bdsm! Bërë nga PU dhe vinyl Madhësia e produktit: Pranga 39,5 cm x 5,5 cm Zinxhiri 25,5 cm

Availability: Vjen së shpejti SKU: 370225 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me Back to Basics pasioni fetish është i garantuar! Gjithashtu për njerëzit që hyjnë në këtë univers emocionues për herë të parë. Artikujt janë të lehtë për t’u përdorur dhe veshur, janë bërë nga materiale të sigurta dhe të lehta për t’u pastruar. Pasioni Fetish BTB është zgjidhja më e mirë për të hedhur hapat e parë drejt kënaqësisë fetish! Dizajni i paketimit synon një publik të gjerë. Mirësevini në botën intriguese të lojës shqisore me këtë grup të zi të prangave të kyçit të këmbës nga BTB Fetish Passion. Anklecat përfaqësojnë fuqinë dhe kontrollin total, loja midis dom dhe sub, e cila ka të bëjë me përkushtimin dhe përkushtimin total, me dashurinë dhe pasionin. Një palë pranga kyçin e këmbës është një domosdoshmëri për të gjithë dashamirët e bdsm! Bërë nga PU dhe vinyl Madhësia e produktit: Pranga 39,5 cm x 5,5 cm Zinxhiri 25,5 cm

Pranga kembesh Fetish Passion

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

Out of stock