Pranga duarsh Blaze Black

3,300 LEK

Kjo palë pranga nga koleksioni i produkteve të robërisë Blaze ka një dizajn të zi të mbushur me diamant prej lëkure vegane, me pajisje të zezë pa nikel. Për rehati në veshje, prangat janë të veshura me një neopren të butë por të qëndrueshëm. Prangat e kyçit të dorës janë domosdoshmëri për çdo dashnor të skllavërisë dhe zgjedhje të njohura për fillestarë.

Availability: Në gjëndje SKU: 21945 Kategori: , Etiketë:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo palë pranga nga koleksioni i produkteve të robërisë Blaze ka një dizajn të zi të mbushur me diamant prej lëkure vegane, me pajisje të zezë pa nikel. Për rehati në veshje, prangat janë të veshura me një neopren të butë por të qëndrueshëm. Prangat e kyçit të dorës janë domosdoshmëri për çdo dashnor të skllavërisë dhe zgjedhje të njohura për fillestarë.