Pranga dore metalike

2,400 LEK

Pranga metalike të qëndrueshme. Bashkangjitur me njëri-tjetrin me një zinxhir të gjatë metali. E përsosur për të sjellë eksitim dhe bindje në dhomën e gjumit. Çdo pranga ka një kunj të lëshimit të shpejtë. Seti i prangave vjen me dy çelësa. Nga koleksioni Guilty Pleasure BDSM.

Availability: Në gjëndje SKU: 520054 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pranga metalike të qëndrueshme. Bashkangjitur me njëri-tjetrin me një zinxhir të gjatë metali. E përsosur për të sjellë eksitim dhe bindje në dhomën e gjumit. Çdo pranga ka një kunj të lëshimit të shpejtë. Seti i prangave vjen me dy çelësa. Nga koleksioni Guilty Pleasure BDSM.