Pranga Cumfy Hogtie

7,600 LEK

Set skllavërie për adhuruesit e skllavërisë! Manshetat e dorës dhe kyçit të këmbës janë veçanërisht të mbushura dhe të rregullueshme me një shtrëngim rrotullimi. E fortë dhe elastike – ideale për lojëra skllavërie.

Availability: Në gjëndje SKU: 05442800000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Set skllavërie për adhuruesit e skllavërisë! Manshetat e dorës dhe kyçit të këmbës janë veçanërisht të mbushura dhe të rregullueshme me një shtrëngim rrotullimi. E fortë dhe elastike – ideale për lojëra skllavërie.