Pompe thithash

4,700 LEK

Thithat lart, kjo është një kënaqësi! E bërë me silikon higjienik, ky vibrator thithës dhe pompë gjiri ofron një dizajn të përsosur për të gjeneruar vakum dhe thithje rreth çdo thithi. Çdo njësi ofron një kupë thithëse bujare që arrin një përshtatje të përsosur me çdo lloj gjiri dhe/ose thithkë.

Availability: Në gjëndje SKU: 210057 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Thithat lart, kjo është një kënaqësi! E bërë me silikon higjienik, ky vibrator thithës dhe pompë gjiri ofron një dizajn të përsosur për të gjeneruar vakum dhe thithje rreth çdo thithi. Çdo njësi ofron një kupë thithëse bujare që arrin një përshtatje të përsosur me çdo lloj gjiri dhe/ose thithkë.

Kjo lodër ekskluzive do të ngjallë sa më shumë pasione dhe ndjesi…sa më shumë thithka – të çdo madhësie, gjinie dhe gjendjeje – vendosen brenda mundësive të thithjes së tyre.

Karakteristikat:

Materialet: Silikoni / ABS + Top gome
100% i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: E zezë
Mënyra e vetme e dridhjeve
Diametri: 35 mm
Gjatësia: 84 mm
Pesha: 122 g
Fuqia me bateri: 3 bateri me butona LR44
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur