Pompe Penisi Vibrating Man Pump

4,600 LEK

Pompe penisi me bullet me shpejtesi te ndryshme vibrimi dhe pult kontrolli vibrues (te dy mund te gjendet ne pjesen e jashte te menges). Mbajtesja me 2 gishta do te thote qe pompa mund te perdoret lehte. Cilindri me shkallezim dhe valvul sigurie. Ngjyre tymi / e zeze. Cilindri afersisht 22 cm i gjate, diam. 6 cm. Gjatesia e tubit te pompes 51 cm. Materiali: ABS, PVC, plastin i forte (SAN), silikon. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x Mignon/AA).

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05816580000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompe penisi me bullet me shpejtesi te ndryshme vibrimi dhe pult kontrolli vibrues (te dy mund te gjendet ne pjesen e jashte te menges). Mbajtesja me 2 gishta do te thote qe pompa mund te perdoret lehte. Cilindri me shkallezim dhe valvul sigurie. Ngjyre tymi / e zeze. Cilindri afersisht 22 cm i gjate, diam. 6 cm. Gjatesia e tubit te pompes 51 cm. Materiali: ABS, PVC, plastin i forte (SAN), silikon. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x Mignon/AA).

Pompe Penisi Vibrating Man Pump

4,600 LEK

Out of stock