Pompe penisi Trainer System

7,000 LEK

Klasikja midis pompave të penisit! Pompë penisi transparente me një dorezë pompë me dy gishta dhe një valvul sigurie. Sipërfaqja me tekst e mëngës garanton një përshtatje jo-shqip. Për burrat që duan një trajnim efektiv të potencës. Me një ndjesi të këndshme, stimuluese të thithjes – ashtu si gjatë një marrjeje në mëngjes. 3 mëngët e përfshira kanë hapje me madhësi të ndryshme dhe krijojnë një përvojë individuale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05435190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Klasikja midis pompave të penisit! Pompë penisi transparente me një dorezë pompë me dy gishta dhe një valvul sigurie. Sipërfaqja me tekst e mëngës garanton një përshtatje jo-shqip. Për burrat që duan një trajnim efektiv të potencës. Me një ndjesi të këndshme, stimuluese të thithjes – ashtu si gjatë një marrjeje në mëngjes. 3 mëngët e përfshira kanë hapje me madhësi të ndryshme dhe krijojnë një përvojë individuale.

Pompe penisi Trainer System

7,000 LEK

Out of stock