Pompe penisi Hydromax 7 Transparent

21,000 LEK

Hydromax Hydropump mund të përdoret nën dush ose në vaskë. Siguron ereksione të fuqishme dhe mund të rrisë madhësinë e penisit tuaj. 35 % më shumë fuqi se shoqja e zakonshme e banjës.

Availability: Në gjëndje SKU: HM-30-CC Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Hydromax Hydropump mund të përdoret nën dush ose në vaskë. Siguron ereksione të fuqishme dhe mund të rrisë madhësinë e penisit tuaj. 35 % më shumë fuqi se shoqja e zakonshme e banjës. Gjatësia totale: 29 cm. Thellësia e depërtimit: përafërsisht. 18 cm. ø përafërsisht. 5 cm. Pesha: 300 gr. Ngjyra: e kuqe. Materiali: Polikarbonat, TPE, pa ftalate sipas rregullores së BE-së REACH.