Pompe Penisi Elektrische Penispumpe

7,400 LEK

Cilinder transparent me menge te ngushte dhe operon me bateri nga pulti i kontrollit. Valvula e leshimit te vakumit e kontrollueshme me shtypjen e nje butoni. Gjatesia e cilindrit 22 cm, diam i brendshem 5.5 cm. Materiali: silikon (menga), ABS (cilindri), PVC. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x Mignon /AA)

Availability: Në gjëndje SKU: 05066800000 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Cilinder transparent me menge te ngushte dhe operon me bateri nga pulti i kontrollit. Valvula e leshimit te vakumit e kontrollueshme me shtypjen e nje butoni. Gjatesia e cilindrit 22 cm, diam i brendshem 5.5 cm. Materiali: silikon (menga), ABS (cilindri), PVC. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 2 x Mignon /AA)