Pompe Penis Mister Boner

4,600 LEK

Pompe penisi me vibrim per trajnim te fuqishem dhe te kenaqshem.
Penisi pasi lubrifikohet futet ne cilindrin transparent (gjatesia e penetrueshme 22.2cm) dhe menga e bute e silikonit qendron e puthitur ne baze. Vakumi krijohet me pompen e dores. Pompa ka nje valvul cliruese. Permasa e penisit mund te matet duke perdorur shkallezimin ne cilindrin transparent.
Ju lutem porosisni baterite falas: 2 x AA.

Availability: Në gjendje SKU: 05922340000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompe penisi me vibrim per trajnim te fuqishem dhe te kenaqshem.
Penisi pasi lubrifikohet futet ne cilindrin transparent (gjatesia e penetrueshme 22.2cm) dhe menga e bute e silikonit qendron e puthitur ne baze. Vakumi krijohet me pompen e dores. Pompa ka nje valvul cliruese. Permasa e penisit mund te matet duke perdorur shkallezimin ne cilindrin transparent.
Ju lutem porosisni baterite falas: 2 x AA.

Pompe Penis Mister Boner

Pompe Penis Mister Boner

4,600 LEK

In stock