Pompe klitori

5,400 LEK

Një lodër vaginale që e bën labin tuaj të bymehet në një madhësi të jashtëzakonshme. Thjesht vendosni kupën mbi vaginën tuaj dhe pomponi topin e shtrydhur për të krijuar një vakum stimulues. Përshtatet me çdo vaginë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05206750000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një lodër vaginale që e bën labin tuaj të bymehet në një madhësi të jashtëzakonshme. Thjesht vendosni kupën mbi vaginën tuaj dhe pomponi topin e shtrydhur për të krijuar një vakum stimulues. Përshtatet me çdo vaginë.

Pompe klitori

5,400 LEK

Out of stock