Anal Plug Black Velvets Medium

1,890 LEK

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur si gishti i madh dhe me mbajtëse fleksibël në fund. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale.

Gjatësia totale: rreth 10,5 cm, thellësia e penetrimit 8 cm, diameter Ø 1-3 cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05038000000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur si gishti i madh dhe me mbajtëse fleksibël në fund. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale.

Gjatësia totale: rreth 10,5 cm, thellësia e penetrimit 8 cm, diameter Ø 1-3 cm.

Materiali: silikoni, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Anal Plug Black Velvets Medium

Anal Plug Black Velvets Medium

1,890 LEK

Out of stock