Plug penisi

1,810 LEK

Vendosni prizën fleksibël të penisit blu ngadalë në uretrën tuaj dhe shijoni këtë stimulues. Me një top në fund. 9,6 cm e gjatë, thellësia e futjes 8 cm, Ø 0,4-1,6 cm. Materiali: silikoni.

Availability: Në gjëndje SKU: 05184330000 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vendosni prizën fleksibël të penisit blu ngadalë në uretrën tuaj dhe shijoni këtë stimulues. Me një top në fund. 9,6 cm e gjatë, thellësia e futjes 8 cm, Ø 0,4-1,6 cm. Materiali: silikoni.

Plug penisi

1,810 LEK

In stock