Plug Anale RELAXXXX Silver BLUE SIZE S

2,200 LEK

Argëtim i nxehtë për fillestarët – Starteri i Argjendtë në madhësi S është madhësia perfekte për fillestarët. i lehtë për t’u pastruar dhe mund të ruhet në mënyrë higjienike falë xhamit të mbyllur. Për një dashuri edhe më intensive me Silver Starter, ne rekomandojmë lubrifikantë Smoothglide®. Diametri: përafërsisht. 2.5 cm Gjatësia: përafërsisht. 7.2 cm Materiali: Krom (pa nikel) Ngjyra: blu
Availability: Në gjëndje SKU: 55078844 Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Argëtim i nxehtë për fillestarët – Starteri i Argjendtë në madhësi S është madhësia perfekte për fillestarët. i lehtë për t’u pastruar dhe mund të ruhet në mënyrë higjienike falë xhamit të mbyllur. Për një dashuri edhe më intensive me Silver Starter, ne rekomandojmë lubrifikantë Smoothglide®. Diametri: përafërsisht. 2.5 cm Gjatësia: përafërsisht. 7.2 cm Materiali: Krom (pa nikel) Ngjyra: blu