-20%

Plug anal & unaze You want it all

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,200 LEK.

Plugu anal silikoni me unazë, do t’ju lejojë të stimuloni pikën tuaj P dhe të ngushtoni penisin dhe testikujt tuaj për të shijuar një përvojë të plotë seksuale. Ndjeni sesi kënaqësia juaj dyfishohet dhe shpërndahet nëpër pjesët më të ndjeshme të trupit tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 210105 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plugu anal silikoni me unazë, do t’ju lejojë të stimuloni pikën tuaj P dhe të ngushtoni penisin dhe testikujt tuaj për të shijuar një përvojë të plotë seksuale. Ndjeni sesi kënaqësia juaj dyfishohet dhe shpërndahet nëpër pjesët më të ndjeshme të trupit tuaj. Vendoseni unazën në penisin tuaj dhe kaloni testikujt përmes saj për një fiksim të plotë. Një lodër 100% e papërshkueshme nga uji me xhel silicë, një material i sigurt dhe higjienik, ideal për lojë të pakujdesshme. • Për meshkujt që duan të shijojnë ereksione më të forta për periudha më të gjata kohore, duke eksploruar njëkohësisht ndjesitë emocionuese të stimulimit të prostatës dhe fitimin e një kulmi të madh.

Matjet:
Gjatësia totale: 100 mm,
Gjatësia e futjes: 90 mm
Diametri: 30 mm
Pesha: 56 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Blu
100% i papërshkueshëm nga uji – Lehtë për t’u pastruar. Pas përdorimit, shpëlajeni ose fshijeni me një sapun dhe ujë të butë, ose provoni pastruesin e lodrave për një pastrim edhe më të shpejtë. Lëreni të thahet në ajër dhe ruajeni në një vend të pastër të matur për herën tjetër. Ne rekomandojmë lubrifikantë me bazë uji për shkak të materialit të kësaj lodre. Gjithmonë gati për të udhëtuar ose për t’u përdorur në banjë ose dush!

Plug anal & unaze You want it all

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,200 LEK.

In stock