Plug anal Temptasia SLUT

1,300 LEK

Baza përfshin një mesazh shprehës. Me shirita për futje të lehtë, baza e rrumbullakët ankorohet në mënyrë të sigurt jashtë. Përfundim i butë sateni dhe madhësi e rehatshme. Silikoni i sigurt.

Availability: Në gjëndje SKU: 331366 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Baza përfshin një mesazh shprehës. Me shirita për futje të lehtë, baza e rrumbullakët ankorohet në mënyrë të sigurt jashtë. Përfundim i butë sateni dhe madhësi e rehatshme. Silikoni i sigurt.