Plug anal, Small (rainbow)

2,700 LEK

Kjo prizë befasuese e Rainbow Heart Butt Plug është një lodër luksoze anal, dhe madhësia e bën atë perfekte për fillestarët. Perlë bukuroshe, në formën e zemrës, të ylberit do të shkëlqejë midis faqeve tuaja ndërsa ju do të kënaqeni shumë me atë ndjenjë të mahnitshme të plotë. Për shkak se është bërë nga alumini, kjo prizë prapanicë mund të përdoret gjithashtu për të luajtur temperaturën. Fundi i rrafshët e bën spinën të sigurt për tu futur dhe veshur për periudha më të gjata. Gjithmonë përdorni lubrifikant për rehati dhe pastroni plotësisht lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë ose pastrues lodrash.

Availability: Në gjëndje SKU: AG374-Small Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kjo prizë befasuese e Rainbow Heart Butt Plug është një lodër luksoze anal, dhe madhësia e bën atë perfekte për fillestarët. Perlë bukuroshe, në formën e zemrës, të ylberit do të shkëlqejë midis faqeve tuaja ndërsa ju do të kënaqeni shumë me atë ndjenjë të mahnitshme të plotë. Për shkak se është bërë nga alumini, kjo prizë prapanicë mund të përdoret gjithashtu për të luajtur temperaturën. Fundi i rrafshët e bën spinën të sigurt për tu futur dhe veshur për periudha më të gjata. Gjithmonë përdorni lubrifikant për rehati dhe pastroni plotësisht lodrën tuaj pas përdorimit me ujë të vakët dhe sapun të butë ose pastrues lodrash.